Izba Rolnicza w Opolu serdecznie zaprasza wszystkich rolników, działaczy oraz osoby związane z branżą rolniczą na ważne spotkanie z Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Panią Małgorzatą Gromadzką.

Wydarzenie odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 13:00 w siedzibie Izby Rolniczej w Opolu przy ulicy Północnej 2 w Opolu.

Tematyka spotkania

Podczas wizyty omówione zostaną najistotniejsze kwestie dotyczące polskiego rolnictwa. Będzie to doskonała okazja do bezpośredniego dialogu na temat:

  • Kluczowych wyzwań i perspektyw dla rolnictwa w regionie opolskim.
  • Bieżących spraw i problemów, z którymi na co dzień mierzą się rolnicy.
  • Planowanych działań Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zachęcamy do aktywnego udziału, zadawania pytań oraz wymiany doświadczeń. To ważny moment, aby głos opolskich rolników został bezpośrednio usłyszany przez przedstawicielkę ministerstwa.

Informacje organizacyjne i zapisy

Z uwagi na duże zainteresowanie oraz ograniczoną liczbę miejsc, uprzejmie prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci udziału w spotkaniu.

  • Data: 13 kwietnia (poniedziałek)
  • Godzina: 13:00
  • Miejsce: Siedziba Izby Rolniczej w Opolu
  • Zgłoszenia: Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (77) 457 23 26 lub drogą mailową na adres: dyrektor@izbarolnicza.opole.pl