W Zespole Szkół w Komornie rozpoczęto przygotowania do wyjazdu na praktyki zagraniczne do Republiki Czeskiej i Grecji. Młodzież odbywa obecnie warsztatowe zajęcia z języków obcych oraz zasad BHP podczas pracy. Wkrótce odbędą się także zaplanowane zajęcia z wiedzy o regionach odwiedzanych przez uczniów podczas praktyk.

Pierwsza grupa uczniów wyjedzie na praktyki do Republiki Czeskiej  w maju, a druga do Grecji w lipcu. Obie grupy spędzą za granicą dwa tygodnie. W ramach wyjazdu odwiedzą wiele interesujących miejsc, zarówno w Grecji jak i u naszych najbliższych, południowych sąsiadów. Przewidziano między innymi dwudniową wycieczkę do Pragi.

Uczniom podczas obu wyjazdów towarzyszyć będą nauczyciele z Zespołu Szkół w Komornie: Pani Urszula Pietruszka oraz Pan Sławomir Jakoniuk.

DSC_0018 DSC_0015 DSC_0014 DSC_0012 DSC_0007