W ramach nawiązanej przed rokiem współpracy z Izbą Rolniczą  w Opolu, pojawiają się stale nowe formy jej rozwoju. We wtorek (03.10) zebrał się Zarząd Izby Rolniczej w Opolu. Podczas posiedzenia koordynator projektów realizowanych w izbie przedstawił dokonania projektowe oraz zaproponował nawiązanie współpracy ze szkołą rolniczą z Głubczyc.

Podjęto decyzję o podpisaniu wstępnego porozumienia o współpracy w ramach programu ERASMUS+. W nadchodzący czwartek koordynator projektów z ramienia Izby Rolniczej w Opolu spotka się z dyrektorem Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Szafera w Głubczycach  Panem mgr. inż. Bogusławem Chochowskim w celu omówienia zasad współpracy i podpisania porozumienia.