Promocja zdrowia na obszarach wiejskich będzie głównym tematem wyjątkowego spotkania pt. „Kochaj siebie z uważnością”. Spotkanie zaplanowano na 8 marca w Dniu Kobiet, w Izbie Rolniczej w Opolu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00. Izba Rolnicza w Opolu zwraca się z prośbą do zainteresowanych o zgłoszenie udziału do piątku 03.03.2023 r. email: dyrektor@izbarolnicza.opole.pl lub na nr tel. 77/457 23 26. Liczba miejsc jest ograniczona.

W programie spotkanie z Ewą Janiuk – założycielką i właścicielką NZOZ „Zdrowa Rodzina” s.c. w Opolu oraz członkinią Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Zaplanowano również prelekcję Anny Henckiej-Zyser, to założycielka Fundacji Spa for Cancer, trenerka masaży onkologicznych, coach, mówca JMT, wykładowca akademickim, a także autorka książek z zakresu zdrowia.

O zaletach treningu personalnego opowie Beata Burzawa – właścicielka BodyMind- home wellness studio w Opolu, menedżerka fitness i wellness, z uprawnieniami EFCA, dyplomowana nauczycielka wychowania fizycznego, tutorka, instruktorka fitness z uprawnieniami państwowymi.

Ponadto odbędzie się prezentacja Violetty Zając – edukatorki wellnes oraz konsultantki Oriflame.

O wrażenia artystyczne postara się duet Damiana Szymańskiego i Sergiusza Muszyńskiego. Przewidziano również poczęstunek Fit dla gości.