Strona główna Aktualności Lista członków Rad Powiatowych Izby Rolniczej w Opolu

Lista członków Rad Powiatowych Izby Rolniczej w Opolu

1505
0
LISTA CZŁONKÓW RAD POWIATOWYCH IZBY ROLNICZEJ W OPOLU 

W POSZCZEGÓLNYCH OKRĘGACH WYBORCZYCH

NR OKRĘGU NAZWA OKRĘGU POWIAT LICZBA MANDATÓW Członek Rady Powiatowej                                                            
1 Brzeg brzeski 1 BRAK
2 Grodków brzeski 2 Bracki Dawid
        Wrzodek Tadeusz
3 Lewin Brzeski brzeski 2 Baucz Michał
        Fornal Leszek
4 Lubsza brzeski 2 Machaj Robert
        Rosiński Marek
5 Olszanka brzeski 2 Litwinowicz Sylwia
        Skotnicka Dorota
6 Skarbimierz brzeski 2 Pulit Dominika
7 Baborów głubczycki 2 Gnot-Wołk Karolina
        Pietrucha Bartłomiej
8 Branice  głubczycki 2 Bartoszewski Jan
        Modzelewski Marek
9 Głubczyce głubczycki 2 Tomczak Jakub
        Źrałko Rafał
10 Kietrz głubczycki 2 Gandurski Mariusz
        Kopaniecki Jacek
11 Bierawa kędzierzyńsko-kozielski 1 Krzywniak Jacek
12 Cisek kędzierzyńsko-kozielski 2 Damboń Jan
        Kirchniawy Hubert
13 Kędzierzyn-Koźle kędzierzyńsko-kozielski 1 Szymaczek Mariusz
14 Pawłowiczki kędzierzyńsko-kozielski 2 Cichoń Tomasz
        Froelich Marek
15 Polska Cerekiew kędzierzyńsko-kozielski 2 Majnusz Arkadiusz
        Zemełka Joachim
16 Reńska Wieś kędzierzyńsko-kozielski 2 Tomanek Jan
        Żymełka Marcin
17 Byczyna kluczborski 2 Morawiec Kazimierz
        Sobania Mateusz
18 Kluczbork kluczborski 2 Kaluza Marek
        Kałuża Martin
19 Lasowice Wielkie kluczborski 2 Barcz Artur
        Jantos Rajmund
20 Wołczyn kluczborski 2 Burban Tomasz
        Górka Wojciech
21 Gogolin krapkowicki 2 Gorzellik Anita
        Gorzel Rafał
22 Krapkowice krapkowicki 2 Król Damian
        Nikolajczyk Sylwia
23 Strzeleczki krapkowicki 2 Szewior Krzysztof
        Wacław Stefan
24 Walce krapkowicki 2 Kapolka Marcin
        Kern Teresa
25 Zdzieszowice krapkowicki 1 Dambiec Marek
26 Domaszowice namysłowski 2 Walas Józef
        Pukała Zdzisław
27 Namysłów namysłowski 2 Łukasiewicz Zygmunt
        Smolarczyk Łukasz
28 Pokój namysłowski 2 Bartoń Marcin
        Gregorowicz Dariusz
29 Świerczów namysłowski 2 Rozwadowski Jacek
        Białas-Sawko Kornelia
30 Wilków namysłowski 2 Jasyk Stanisław
        Kowalczyk Szymon
31 Głuchołazy nyski 2 Grubiak Roman
        Kruk Robert
32 Kamiennik nyski 2 Gałgański Andrzej
        Mazurek Mariusz
33 Korfantów nyski 2 Preussner Sylweriusz
34 Łambinowice nyski 2 Matusik Andrzej
        Sewielski Jerzy
35 Nysa nyski 2 Konopka Antoni
        Bujak Ewa
36 Otmuchów nyski 2 Duraj Mieczysław
        Stopyra Jarosław
37 Paczków nyski 2 Konat Michał
        Oleksy Jan
38 Pakosławice nyski 2 Karnaś Zbigniew
        Wesoły Łukasz
39 Skoroszyce nyski 2 Jagusz Krzysztof
        Urbaniec Franciszek
40 Dobrodzień oleski 2 Ptok Joachim
        Skibe Mateusz
41 Gorzów Śląski oleski 2 Brodacki Krystian
        Dziedzic Bogusław
42 Olesno oleski 2 Famuła Jerzy
        Szulc Roland
43 Praszka oleski 2 Gmerek Piotr
        Patyk Tadeusz
44 Radłów oleski 2 Osyra Bernard
        Sachta Sebastian
45 Rudniki oleski 2 Meryk Mateusz
        Zając Dorota
46 Zębowice oleski 1 Jaguś Martin
47 Chrząstowice opolski 2 Kiwus Sebastian
        Klimek Adam
48 Dąbrowa opolski 2 Przybyła Weronika
49 Dobrzeń Wielki opolski 1 Twardawski Alojzy
50 Komprachcice opolski 1 Suchanek Natalia
51 Łubniany opolski 2 Brisch Waldemar
        Buchta Ryszard
52 Murów opolski 1 Sladek Robert
53 Niemodlin opolski 2 Ćwięka Piotr
        Dziedzic Piotr
54 OPOLE miasto na prawach powiatu 1 Kansy Ryszard
55 Ozimek opolski 2 BRAK
56 Popielów opolski 2 Sluga Andrzej
57 Prószków opolski 2 Lempka Heinrich
58 Tarnów Opolski opolski 1 Klama Andrzej
59 Tułowice opolski 1 Latta Gerard
60 Turawa opolski 2 Buczek Aneta
        Datko Józef
61 Biała prudnicki 2 Hoppe Eryk
        Lubczyk Alfred
62 Głogówek prudnicki 2 Dembczak Bernard
        Nosol Tomasz
63 Lubrza prudnicki 2 Wloka Krzysztof
64 Prudnik prudnicki 2 Gacek Zygmunt
65 Izbicko strzelecki 2 Kołodziej Paweł
66 Jemielnica strzelecki 2 Greitzke Rafał
        Wycisło Rafał
67 Kolonowskie strzelecki 1 Muschkiet Gabriela
68 Leśnica strzelecki 2 Mikołasz Henryk
        Mincer Hubert
69 Strzelce Opolskie strzelecki 2 Cytera Roman
70 Ujazd strzelecki 2 Gruntkowski Marek
        Melson Sylwia
71 Zawadzkie strzelecki 1 Brolik Mariusz