Strona główna Aktualności Debata o rolnictwie z kandydatami do Europarlamentu

Debata o rolnictwie z kandydatami do Europarlamentu

458
0

Przyszłość opolskiego i polskiego rolnictwa – to temat debaty z kandydatami w Wyborach do Parlamentu Europejskiego 2024, którą organizuje Izba Rolnicza w Opolu.

Spotkanie kandydatów z przedstawicielami społeczności rolniczej z terenu województwa opolskiego odbędzie się 29 maja 2024 o godzinie 11:00, w siedzibie Izby rolniczej w Opolu przy ulicy Północnej 2. 

Przedstawiciele różnych sektorów opolskiego rolnictwa chcą podzielić się z kandydatami do Europarlamentu swoimi doświadczeniami oraz zgłosić pilne potrzeby, które wymagają uwagi i wsparcia. 

Debata będzie doskonałą okazją do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami rolników, którzy codziennie wkładają całe swoje serce w pracę na roli, hodowlę i rozwój swoich gospodarstw. Celem spotkania jest również omówienie najważniejszych wyzwań ekonomicznych i gospodarczych stojących przed rolnictwem w przyszłości.  

Debatę poprowadzi Karol Bujoczek redaktor naczelny czasopisma Topagrar o tematyce rolniczej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkich zainteresowanych udziałem w debacie prosimy o zgłaszanie udziału w biurze Izby Rolniczej w Opolu, pod numerem tel: