Krajowa Rada Izb Rolniczych zaprasza na zimowisko w Białym Dunajcu dla dzieci z rodzin rolników. Termin: 01.02.2019 r. – 10.02.2019 r. Biały Dunajec to piękna, malownicza wieś podhalańska, która znajduje się w powiecie tatrzańskim, w pobliżu Zakopanego, uznawana jest za „Serce Podhala”.

Zakwaterowanie przygotowano w Ośrodku Kolonijno-Wczasowym „U GUTA”, z którego będą odbywały się wyjścia na liczne szlaki turystyczne i stoki z wyciągami narciarskimi w zależności od pogody i opadów śniegu w okolicy Poronina.

Dzieci mają zapewnionych 5 posiłków dziennie. W cenie są: wycieczka do Zakopanego (Krupówki , Oscypki ,Skocznia ), pobyt na basenie w Aquaparku w Zakopanym, wycieczki krajoznawcze do Poronina i Harendy, nauka jazdy na nartach lub doskonalenie jazdy na nartach z profesjonalnymi instruktorami. W programie pobytu są również: zabawy i konkursy na śniegu, konkursy plastyczne. Cena całości: 650,00 zł.

Wypoczynek zimowy jest dofinansowany w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.

Dokumenty do pobrania:

zimowisko Bialy Dunajec 2019 – III turnus – program Zal_3_oswiadczenie rodzica RODO – FSUSR wzór zaświadczenia KRUS Wzór oświadczenia_inny_adres Wzór oświadczenia_inne_nazwisko oświadczenie rodzica RODO KRIR zimowiska lista uczestników_wzór_zimowiska lista co zabrac karta kwalifikacyjna ZIMOWISKO_2019_III_turnus