Strona główna Aktualności Dzień Kobiet w Izbie Rolniczej w Opolu.

Dzień Kobiet w Izbie Rolniczej w Opolu. [GALERIA]

1577
0

Izba Rolnicza w Opolu zorganizowała spotkanie z okazji Dnia Kobiet, pod hasłem „Być kobietą. Wyzwania nowoczesnej rolniczki”.

Kilkadziesiąt rolniczek oraz przedstawicielek instytucji otoczenia rolnictwa uczestniczyło w wyjątkowym spotkaniu w Izbie Rolniczej w Opolu. Tematami prezentacji przygotowanych przez profesjonalistki w dziedzinie zdrowia i urody był styl życia, zdrowe odżywianie oraz osiąganie życiowych celów.

Wykład „Kobieta dla siebie – zdrowie i uroda” przygotowała Katarzyna Nazar-Morelowska z Dolnośląskiego Centrum Mikroorganizmów. Prezentację uzupełniła Anna Klecka-Haba.

Kosmetolog Anna Świerniak mówiła o zagrożeniach związanych z nadmiernym upiększaniem. Z kolei o zdrowym żywieniu opowiadała dietetyk kliniczny Monika Dudek-Palaczyk, tytuł jej wykładu to: „Nie odkładaj siebie na później”.

Uczestniczki Dnia Kobiet w Izbie Rolniczej w Opolu wysłuchały również recitalu duetu wokalno-gitarowego Damiana Szymańskiego i Sergiusza Muszyńskiego.

fot. Henryk Wawer