Coraz bliżej do debaty z udziałem kandydatów w Wyborach do Parlamentu Europejskiego 2024. Debata odbędzie się w środę 29 maja w Izbie Rolniczej w Opolu, która jest organizatorem. Dyskusja będzie poświęcona aktualnym problemom i przyszłości polskiego rolnictwa. Początek o godzinie 11:00.

Udział w debacie potwierdzili już: Marta Czech (Konfederacja Korony Polskiej), Andrzej Buła (Koalicja Obywatelska), Oskar Kida (Bezpatryjni Samorządowcy), Bogdan Zdrojewski (Koalicja Obywatelska), Paweł Gancarz (Polskie Stronnictwo Ludowe), Anna Zalewska (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Paweł Kampa (Lewica).

Debata będzie doskonałą okazją do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami rolników, którzy codziennie wkładają całe swoje serce w pracę na roli, hodowlę i rozwój swoich gospodarstw. Celem spotkania jest również omówienie najważniejszych wyzwań ekonomicznych i gospodarczych stojących przed rolnictwem w przyszłości.  

Debatę poprowadzi Karol Bujoczek redaktor naczelny czasopisma Topagrar o tematyce rolniczej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkich zainteresowanych udziałem w debacie prosimy o zgłaszanie udziału w biurze Izby Rolniczej w Opolu, pod numerem tel: