Strona główna Zarząd IR w Opolu / Walne Zgromadzenie

Zarząd IR w Opolu / Walne Zgromadzenie

ZARZĄD IZBY ROLNICZEJ W OPOLU

Herbert Czaja – Prezes Zarządu Izby Rolniczej w Opolu

Marek Froelich – Wiceprezes Zarządu Izby Rolniczej w Opolu

Leszek Fornal – Członek Zarządu Izby Rolniczej w Opolu

Hubert Kiwus – Członek Zarządu Izby Rolniczej w Opolu

Bernard Radlok – Członek Zarządu Izby Rolniczej w Opolu

DELEGAT IZBY ROLNICZEJ W OPOLU DO KRAJOWEJ RADY IZB ROLNICZYCH

Zygmunt Gacek

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ

Jan Grysczyk

SKŁAD KOMISJI REWIZYJNEJ

  1. Jan Grysczyk – Przewodniczący
  2. Jan Damboń
  3. Łukasz Majowski
  4. Piotr Pakosz
  5. Marek Rosiński

SKŁAD WALNEGO ZGROMADZENIA IZBY ROLNICZEJ W OPOLU:

 

L.P

 

IMIĘ I NAZWISKO

 

 

POWIAT

1. Leszek Fornal – Przewodniczący brzeski
2. Marek Rosiński – Delegat brzeski
3. Józef Gadzicki – Przewodniczący głubczycki
4. Tomasz Ognisty – Delegat głubczycki
5. Marek Froelich – Przewodniczący kędzierzyńsko-kozielski
6. Jan Damboń – Delegat kędzierzyńsko-kozielski
7. Jerzy Lech – Przewodniczący kluczborski
8. Bernard Radlok – Delegat kluczborski
9. Anita Gorzellik – Przewodniczący krapkowicki
10. Edward Noglik – Delegat krapkowicki
11. Józef Walas – Przewodniczący namysłowski
12. Jacek Rozwadowski – Delegat namysłowski
13. Jarosław Stopyra – Przewodniczący nyski
14. Elżbieta Harhura – Delegat nyski
15. Łukasz Majowski – Przewodniczący oleski
16. Herbert Czaja – Delegat oleski
17. Hubert Kiwus – Przewodniczący opolski
18. Jan Grysczyk – Delegat opolski
19. Bernard Dembczak – Przewodniczący prudnicki
20. Zygmunt Gacek – Delegat prudnicki
21. Piotr Pakosz – Przewodniczący strzelecki
22. Mateusz Brolik – Delegat strzelecki

KOMISJE PROBLEMOWE

IZBY ROLNICZEJ W OPOLU

 

Komisja  Współpracy z Organizacjami Rolniczymi Izby Rolniczej w Opolu

Lp Imię Nazwisko Funkcja w Komisji
1 Bernard Dembczak Przewodniczący
2 Elżbieta Harhura Członek
3 Jerzy Lech Członek
4 Łukasz Majowski Członek
5 Jarosław Stopyra Członek
6 Józef Walas Członek
7 Danuta Bajak Członek
8 Franciszek Miśków Członek
9 Andrzej Widawski Członek

 

Komisja do spraw gospodarstw towarowych Izby Rolniczej w Opolu

Lp Imię Nazwisko Funkcja w Komisji
1 Jerzy Lech Przewodniczący
2 Jan Damboń Członek
3 Anita Gorzellik Członek
4 Piotr Pakosz Członek
5 Jarosław Stopyra Członek
6 Mariusz Olejnik Członek
7 Henryk Tchórzewski Członek

Komisja do spraw agroturystyki, promocji produktów rolnych, rodzin i obszarów wiejskich Izby Rolniczej w Opolu

Lp Imię Nazwisko Funkcja w Komisji
1 Anita Gorzellik Przewodnicząca
2 Mariusz Brolik Członek
3 Elżbieta Harhura Członek
4 Edward Noglik Członek
5 Jacek Rozwadowski Członek
6 Katarzyna Szwedziak Członek
7 Bogdan Zioła Członek

Regulamin Pracy K. ds Gos. Tow

Regulamin Pracy K. ds Agroturystyki………

Regulamin Pracy K. ds WS. Z Org.

Protokół z Walnego Zgromadzenia Delegatów Izby Rolniczej w Opolu z dnia 17 marca 2016:

protokol-z-walnego-zgromadzenia-delegatow-izby-rolniczej-w-opolu-z-dnia-17-marca-2016

Protokół z Walnego Zgromadzenia Delegatów Izby Rolniczej w Opolu z dnia 21 grudnia 2016:

Protokol z Walnego Zgromadzenia Delegatów Izby Rolniczej w Opolu z dnia 21-12-2016