Izba Rolnicza w Opolu organizuje szkolenie dotyczące zasad przewozu powyżej 1000 kg nawozu na bazie azotanu amonu (saletry amonowej). Transport takiej ilości zaczyna podlegać pod przepisy umowy ADR i tym samym musi spełnić następujące wymagania:

• Kierowca przewożący towary niebezpieczne powinien mieć ukończone 21 lat oraz odbyć kurs podstawowy ADR.  Pojazd przewożący towary niebezpieczne musi być odpowiednio wyposażony (powinien posiadać tzw. skrzynkę ADR).
  • Pojazd powinien mieć trzy gaśnice: 2 kg, 6 kg i 4 kg ( lub 2 x 2 kg).
  • Pojazd powinien być oznakowany z przodu i z tyłu pomarańczowymi tablicami, bez numerów.

Szkolenie odbędzie się w dniu 17 maja 2018 r. o godzinie 09:00 w siedzibie izby przy ul. Północnej 2 w Opolu.

Szkolenie jest odpłatne 350,00 zł brutto + 30 koszty organizacyjne (płatność na miejscu) + 50,50 zł opłata za wydanie zaświadczenia ADR i wpis do Centralnego Rejestru Kierowców.

W załączeniu nr konta wraz z opisem, na które trzeba wpłacić 50,50 zł,

opłata

Potwierdzenie przelewu prosimy przynieść ze sobą na szkolenie oraz kolorowe zdjęcie (TAKIE JAK ZDJĘCIE DO PASZPORTU 3,50 x 4,5 cm)