„Mistrzowie Pola” to impreza, która odbędzie się 10 września w Przedsiębiorstwie Rolnym Długie Stare, koło Leszna w województwie wielkopolskim.

Wydarzenie jest skierowane do rolników z całego kraju i ma na celu pogłębienie ich wiedzy w kontekście nowych rozwiązań z branży rolniczej, które są przyjazne dla środowiska oraz odpowiadają wymogom Europejskiego Zielonego Ładu.

Uczestnicy imprezy będą mogli z bliska przyjrzeć się ponad 100 nowoczesnym maszynom na ponad 15 hektarach pola przeznaczonego do testów demonstracyjnych. Pokazy obejmować będą m. in. pługi i agregaty do głębokiej uprawy, siewniki i agregaty do uprawy pasowej, opryskiwacze i rozrzutniki, brony i kultywatory, czy kombajny i przyczepy przeładunkowe do zboża.

W ramach projektu, rolnicy z całej Polski będą mieli możliwość nawiązania nowych kontaktów w swojej branży, a także zagłębią wiedzę w zakresie nowych technologii uprawy.

Oprócz kluczowej strefy, którą jest w naszym wydarzeniu miejsce pokazów maszyn, interesującym punktem „Mistrzów Pola” stanie się także strefa wystawiennicza i przestrzeń na jazdę testową off- road.

źródło: Inconventus Group