Blisko 100 rolników złożyło sobie życzenia świąteczne podczas spotkania opłatkowego zorganizowanego przez Izbę Rolniczą w Opolu. Przed opłatkiem odbyło się Walne Zgromadzenie delegatów do IR w Opolu oraz posiedzenie zarządu.

Główna uroczystość wigilijna z udziałem nowego duszpasterza rolników ks. Jana Polaka odbyła się w sali konferencyjnej izby. Były kolędy, dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń. Wszystko bardzo płynnie udało się zorganizować. Goście zaszczycili z wszystkich instytucji rolniczych, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego. Wśród gości pojawił się również poseł Koalicji Polskiej Paweł Kukiz.

Życzenia złożył Prezes Izby Rolniczej w Opolu Marek Froelich. – Chciałbym złożyć wszystkim rolnikom świąteczne życzenia wszelkiej pomyślności, optymizmu, chęci do pracy, obfitych plonów w przyszłym roku, dobrych cen w rolnictwie oraz spełnienia marzeń i błogosławieństwa Bożego. Żeby opolskie rolnictwo mogło być najlepszym przykładem dla całej Polski, jak najdłużej – powiedział szef opolskiego samorządu rolniczego.