Strona główna Aktualności Intensywne prace na budowie nowej siedziby IR w Opolu

Intensywne prace na budowie nowej siedziby IR w Opolu

Budowa IR Opole

Trwają intensywne prace na budowie nowej siedziby Izby Rolniczej w Opolu. Dach jest już pokryty łatami. Za kilka dni będą wstawiane okna. Nowy budynek ma być oddany do użytku we wrześniu. Obiekt o powierzchni 400 metrów kwadratowych stworzy komfortowe warunki pracy dla zarządu i personelu opolskiego samorządu rolniczego. Budowę wizytował dzisiaj (23.03) Prezes IR w Opolu Herbert Czaja oraz Dyrektor Biura Katarzyna Beleć.

ir w opoluDziałka została przekazana izbie przez Agencję Nieruchomości Rolnych z przeznaczeniem na cele statutowe. Zarząd izby podjął decyzję o rozpoczęciu budowy własnego obiektu, ponieważ dotychczas izba wynajmowała pomieszczenia w kilku innych biurowcach. Przeprowadzka do nowych biur, spowoduje, że izba nie będzie musiała płacić za wynajem innym instytucjom.

Więcej zdjęć z placu budowy w zakładce – Budowa. Tam będziemy przekazywać relacje z postępów prac.